Przydatne informacje

Dane kontaktowe:
GREEN CLUB
ul. Hynka 69
Gdańsk
§ tel. 58 761 82 93
mob. 534 534 571

Godziny otwarcia:
Codziennie od 12:00 do 24:00 lub do ostatniego klienta!

Ostatnie posty

Green Club - największy klub bilardowy w Trójmieście!
2017-11-20 04:41

Christopher Koba wygrywa w 8 bil

W kategorii: Wyniki - Green Club Amator Cup

Zwycięstwem Chrisa Koby zakończył sie kolejny turniej poniedziąłkowy, w finale pokonał on Tomasza Młodzińskiego

Miejsce Zawodnik WSP 02.10 09.10 16.10 23.10 30.10 06.11 13.11 20.11 min Suma Poniedziałki
1 Konrad Kleinszmit 6,34 ↑ 9 10 3 6 10 4 6 48
2 Osman Muklewicz 5,37 ↑ 5 9 5 4 5 10 5 43
3 Łukasz Korsak 5,60 ↑ 5 6 5 8 6 5 5 40
4 Maciej Raniszewski 5,05 ↑ 10 6 5 4 5 5 3 38
5 Michał Muklewicz 5,79 ↓ 3 8 4 6 5 6 4 36
6 Wojciech Zosiuk 4,55 ↑ 8 5 5 3 5 4 6 36
7 Tomasz Młodziński 5,47 ↑ 0 4 6 5 8 3 9 0 35
8 Zbigniew Samsel 4,68 ↑ 4 4 4 9 6 3 4 34
9 Mateusz Kur 4,59 ↑ 5 8 6 3 4 4 4 34
10 Grzegorz Jurek 4,96 ↑ 3 0 5 5 6 9 4 32
11 Tomasz Wendicki 5,08 ↓ 5 5 6 5 4 3 3 31
12 Tomasz Krysztofik 6,32 ↓ 6 5 4 10 0 0 5 30
13 Karol Abramowicz 3,92 ↑ 5 4 5 3 3 5 5 30
14 Tomasz Dzienisz 4,37 ↓ 4 2 5 5 3 5 5 29
15 Andrzej Pakuła 5,29 ↑ 0 0 8 6 4 5 6 29
16 Krzysztof Wodecki 4,50 ↓ 8 2 6 5 4 3 0 28
17 Cezary Bączkiewicz 3,48 ↑ 4 5 5 2 6 2 4 28
18 Krzysztof Polaszek 4,32 ↑ 0 0 0 5 8 6 8 27
19 Michał Świderski 4,16 ↑ 0 3 10 4 0 6 3 26
20 Krzysztof Leżoń 4,09 ↑ 0 4 5 3 4 4 5 25
21 Radosław Szagun 4,11 ↑ 3 6 2 0 5 8 0 24
22 Marcin Saczewa 4,24 ↑ 6 0 0 8 4 5 0 23
23 Piotr Szulc 3,32 ↓ 4 5 2 4 3 3 2 23
24 Przemysław Piatczyc 3,11 ↑ 5 4 2 2 4 3 3 23
25 Przemysław Burczyk 2,89 ↑ 4 3 3 5 2 2 4 23
26 Mariusz Symonowicz 2,98 ↑ 3 2 3 2 5 4 4 23
27 Mirosław Ziętarski 3,94 ↓ 2 3 3 4 3 3 5 23
28 Wiesław Brzozowski 3,83 ↑ 5 5 4 5 0 0 3 22
29 Artur Mocarski 2,86 ↑ 3 3 4 3 2 2 5 22
30 Marcin Waliszewski 4,07 ↑ 5 4 3 5 0 4 0 21
31 Grzegorz Tabeau 3,66 ↑ 5 4 5 3 3 0 0 20
32 Zbigniew Grzybowski 3,02 ↑ 3 0 4 5 5 2 0 19
33 Grzegorz Lasota 6,45 ↓ 0 5 9 0 0 5 0 19
34 Mirosław Murawski 4,32 ↑ 0 0 4 3 4 8 0 19
35 Michał Gajewski 3,35 ↑ 0 0 3 3 5 4 4 19
36 Dominik Brzozowski 3,68 ↑ 2 3 5 4 0 0 5 19
37 Robert Kowalski N ↑ 2 2 3 3 3 2 2 17
38 Cezary Antczak 3,63 ↑ 4 0 8 0 4 0 0 16
39 Piotr Ostrowski 3,39 ↓ 0 3 4 2 3 4 0 16
40 Kamil Trykacz 3,24 ↑ 3 6 3 0 0 3 0 15
41 Krzysztof Kasprzak 3,28 ↓ 3 2 0 0 5 3 2 15
42 Krzysztof Lasota 5,26 ↓ 5 0 5 4 0 0 0 14
43 Jarosław Żuk N ↓ 3 2 3 2 0 0 3 13
44 Leszek Pieśniak 3,29 ↑ 0 4 0 0 2 0 6 12
45 Arkadiusz Zajączkowski 3,47 ↑ 6 0 0 0 0 5 0 11
46 Marcin Mielewczyk 3,16 ↑ 4 0 0 0 5 0 2 11
47 Paweł Szczepański 2,86 ↓ 2 0 2 0 2 4 0 10
48 Christofer Koba 6,85 ↑ 0 0 0 0 0 0 10 10
49 Piotr Stanisz 3,69 ↑ 0 5 0 4 0 0 0 9
50 Cezary Krysztofik 2,62 ↑ 4 0 3 0 2 0 0 9
51 Tomasz Kuraś 5,40 ↑ 0 0 0 0 9 0 0 9
52 Michał Panasiuk 4,10 ↑ 0 0 4 0 0 5 0 9
53 Paweł Poniedziałek 3,71 ↑ 3 0 0 0 0 6 0 9
54 Piotr Zimny 3,36 ↓ 4 0 0 0 2 0 3 9
55 Mariusz Stefański 4,00 ↓ 0 0 4 4 0 0 0 8
56 Kewin Jankun 3,18 ↓ 5 0 0 0 3 0 0 8
57 Joanna Połubińska 2,90 ↓ 3 0 0 0 3 0 2 8
58 Paweł Kapczyński 4,85 ↑ 0 0 0 0 0 0 8 8
59 Mateusz Sząszor 6,45 ↓ 6 0 0 0 0 0 0 6
60 Paweł Ostrowski 3,30 ↑ 0 0 0 6 0 0 0 6
61 Bogusz Maciejewski N ↑ 0 3 0 0 0 0 3 6
62 Kamil Sząszor 6,35 ↑ 5 0 0 0 0 0 0 5
63 Jakub Bottcher 3,20 ↓ 5 0 0 0 0 0 0 5
64 Kamil Spicha 3,20 ↑ 5 0 0 0 0 0 0 5
65 Kacper Konkel 5,00 ↓ 5 0 0 0 0 0 0 5
66 Paweł Sugalski 4,10 ↑ 5 0 0 0 0 0 0 5
67 Edyta Jaworska 2,51 ↑ 2 3 0 0 0 0 0 5
68 Piotr Molenda 3,20 ↑ 0 0 0 0 0 5 0 5
69 Łukasz Guzowski 4,55 ↑ 0 0 0 0 0 0 5 5
70 Ireneusz Szczepanek 3,55 ↑ 4 0 0 0 0 0 0 4
71 Paweł Olesiejuk 3,55 ↑ 4 0 0 0 0 0 0 4
72 Sandra Aftka N ↑ 4 0 0 0 0 0 0 4
73 Tomasz Lewkowicz N ↑ 0 0 0 0 4 0 0 4
74 Michał Macuga 4,45 ↓ 0 0 0 0 0 0 4 4
75 Paulina Jezierska 2,55 ↑ 3 0 0 0 0 0 0 3
76 Roman Konkel 2,90 ↓ 2 0 0 0 0 0 0 2
77 Piotr Sikorski 2,90 ↓ 0 0 2 0 0 0 0 2
78 Bartłomiej Rycerz 2,90 ↓ 0 0 2 0 0 0 0 2
79 Leszek Gregorczyk N ↓ 0 0 0 0 2 0 0 2
80 Michał Suwała N ↑ 0 0 0 0 2 0 0 2

czytaj dalej

Green Club - największy klub bilardowy w Trójmieście!
2017-11-13 04:10

Osman Muklewicz najlepszy w 8 bil

W kategorii: Wyniki - Green Club Amator Cup

Zwycięstwem Osmana Muklewicza zakończył sie kolejny turniej poniedziałkowy, grany tym razem w 9 bil. W  finle Osman pokonał Grzegorza Jurka.

Miejsce Zawodnik WSP 02.10 09.10 16.10 23.10 30.10 06.11 min Suma Poniedziałki
1 Konrad Kleinszmit 6,38 ↑ 9 10 3 6 10 4 42
2 Osman Muklewicz 5,42 ↑ 5 9 5 4 5 10 38
3 Maciej Raniszewski 5,28 ↑ 10 6 5 4 5 5 35
4 Łukasz Korsak 5,66 ↑ 5 6 5 8 6 5 35
5 Michał Muklewicz 5,98 ↓ 3 8 4 6 5 6 32
6 Zbigniew Samsel 4,75 ↑ 4 4 4 9 6 3 30
7 Mateusz Kur 4,65 ↑ 5 8 6 3 4 4 30
8 Wojciech Zosiuk 4,38 ↑ 8 5 5 3 5 4 30
9 Krzysztof Wodecki 4,50 ↓ 8 2 6 5 4 3 28
10 Tomasz Wendicki 5,31 ↓ 5 5 6 5 4 3 28
11 Grzegorz Jurek 5,06 ↑ 3 0 5 5 6 9 28
12 Tomasz Młodziński 5,08 ↑ 0 4 6 5 8 3 0 26
13 Tomasz Krysztofik 6,47 ↓ 6 5 4 10 0 0 25
14 Karol Abramowicz 3,80 ↑ 5 4 5 3 3 5 25
15 Cezary Bączkiewicz 3,43 ↑ 4 5 5 2 6 2 24
16 Tomasz Dzienisz 4,30 ↓ 4 2 5 5 3 5 24
17 Radosław Szagun 4,11 ↑ 3 6 2 0 5 8 24
18 Andrzej Pakuła 5,21 ↑ 0 0 8 6 4 5 23
19 Marcin Saczewa 4,24 ↑ 6 0 0 8 4 5 23
20 Michał Świderski 4,29 ↑ 0 3 10 4 0 6 23
21 Piotr Szulc 3,46 ↓ 4 5 2 4 3 3 21
22 Marcin Waliszewski 4,07 ↓ 5 4 3 5 0 4 21
23 Grzegorz Tabeau 3,66 ↑ 5 4 5 3 3 0 20
24 Przemysław Piatczyc 3,12 ↑ 5 4 2 2 4 3 20
25 Krzysztof Leżoń 3,99 ↓ 0 4 5 3 4 4 20
26 Wiesław Brzozowski 3,93 ↑ 5 5 4 5 0 0 19
27 Przemysław Burczyk 2,77 ↑ 4 3 3 5 2 2 19
28 Zbigniew Grzybowski 3,02 ↑ 3 0 4 5 5 2 19
29 Mariusz Symonowicz 2,87 ↑ 3 2 3 2 5 4 19
30 Grzegorz Lasota 6,45 ↓ 0 5 9 0 0 5 19
31 Krzysztof Polaszek 3,91 ↓ 0 0 0 5 8 6 19
32 Mirosław Murawski 4,32 ↑ 0 0 4 3 4 8 19
33 Mirosław Ziętarski 3,82 ↓ 2 3 3 4 3 3 18
34 Artur Mocarski 2,62 ↑ 3 3 4 3 2 2 17
35 Cezary Antczak 3,63 ↑ 4 0 8 0 4 0 16
36 Piotr Ostrowski 3,39 ↓ 0 3 4 2 3 4 16
37 Robert Kowalski N ↓ 2 2 3 3 3 2 15
38 Kamil Trykacz 3,24 ↑ 3 6 3 0 0 3 15
39 Michał Gajewski 3,28 ↑ 0 0 3 3 5 4 15
40 Krzysztof Lasota 5,26 ↓ 5 0 5 4 0 0 14
41 Dominik Brzozowski 3,54 ↑ 2 3 5 4 0 0 14
42 Krzysztof Kasprzak 3,43 ↓ 3 2 0 0 5 3 13
43 Arkadiusz Zajączkowski 3,47 ↓ 6 0 0 0 0 5 11
44 Jarosław Żuk N ↑ 3 2 3 2 0 0 10
45 Paweł Szczepański 2,86 ↓ 2 0 2 0 2 4 10
46 Piotr Stanisz 3,69 ↑ 0 5 0 4 0 0 9
47 Cezary Krysztofik 2,62 ↑ 4 0 3 0 2 0 9
48 Marcin Mielewczyk 3,29 ↑ 4 0 0 0 5 0 9
49 Tomasz Kuraś 5,40 ↑ 0 0 0 0 9 0 9
50 Michał Panasiuk 4,10 ↑ 0 0 4 0 0 5 9
51 Paweł Poniedziałek 3,71 ↑ 3 0 0 0 0 6 9
52 Mariusz Stefański 4,00 ↓ 0 0 4 4 0 0 8
53 Kewin Jankun 3,18 ↓ 5 0 0 0 3 0 8
54 Mateusz Sząszor 6,45 ↓ 6 0 0 0 0 0 6
55 Paweł Ostrowski 3,30 ↑ 0 0 0 6 0 0 6
56 Piotr Zimny 3,40 ↓ 4 0 0 0 2 0 6
57 Leszek Pieśniak 2,99 ↓ 0 4 0 0 2 0 6
58 Joanna Połubińska 3,00 ↓ 3 0 0 0 3 0 6
59 Kamil Sząszor 6,35 ↓ 5 0 0 0 0 0 5
60 Jakub Bottcher 3,20 ↓ 5 0 0 0 0 0 5
61 Kamil Spicha 3,20 ↑ 5 0 0 0 0 0 5
62 Kacper Konkel 5,00 ↓ 5 0 0 0 0 0 5
63 Paweł Sugalski 4,10 ↑ 5 0 0 0 0 0 5
64 Edyta Jaworska 2,51 ↑ 2 3 0 0 0 0 5
65 Piotr Molenda 3,20 ↑ 0 0 0 0 0 5 5
66 Ireneusz Szczepanek 3,55 ↑ 4 0 0 0 0 0 4
67 Paweł Olesiejuk 3,55 ↑ 4 0 0 0 0 0 4
68 Sandra Aftka N ↑ 4 0 0 0 0 0 4
69 Tomasz Lewkowicz N ↑ 0 0 0 0 4 0 4
70 Paulina Jezierska 2,55 ↑ 3 0 0 0 0 0 3
71 Bogusz Maciejewski N ↑ 0 3 0 0 0 0 3
72 Roman Konkel 2,90 ↓ 2 0 0 0 0 0 2
73 Piotr Sikorski 2,90 ↓ 0 0 2 0 0 0 2
74 Bartłomiej Rycerz 2,90 ↓ 0 0 2 0 0 0 2
75 Leszek Gregorczyk N ↓ 0 0 0 0 2 0 2
76 Michał Suwała N ↑ 0 0 0 0 2 0 2

czytaj dalej

Green Club - największy klub bilardowy w Trójmieście!
2017-11-06 04:59

Konrad Kleinszmit wygrywa w 8 bil i powiększa przewagę

W kategorii: Wyniki - Green Club Amator Cup

Konrad Kleinszmit wygrał w poniedziąłkowym turnieju w 8 bil w finale z Tomaszem Kurasiem i powiększył przewage nad peletonem go goniacym.

Miejsce Zawodnik WSP 02.10 09.10 16.10 23.10 30.10 min Suma Poniedziałki
1 Konrad Kleinszmit 6,65 ↑ 9 10 3 6 10 38
2 Maciej Raniszewski 5,31 ↑ 10 6 5 4 5 30
3 Łukasz Korsak 5,74 ↑ 5 6 5 8 6 30
4 Osman Muklewicz 4,91 ↑ 5 9 5 4 5 28
5 Zbigniew Samsel 4,95 ↑ 4 4 4 9 6 27
6 Mateusz Kur 4,72 ↑ 5 8 6 3 4 26
7 Michał Muklewicz 5,98 ↓ 3 8 4 6 5 26
8 Wojciech Zosiuk 4,43 ↑ 8 5 5 3 5 26
9 Tomasz Krysztofik 6,47 ↓ 6 5 4 10 0 25
10 Krzysztof Wodecki 4,66 ↑ 8 2 6 5 4 25
11 Tomasz Wendicki 5,57 ↓ 5 5 6 5 4 25
12 Tomasz Młodziński 5,31 ↑ 0 4 6 5 8 0 23
13 Cezary Bączkiewicz 3,58 ↑ 4 5 5 2 6 22
14 Grzegorz Tabeau 3,66 ↑ 5 4 5 3 3 20
15 Karol Abramowicz 3,66 ↑ 5 4 5 3 3 20
16 Wiesław Brzozowski 3,93 ↑ 5 5 4 5 0 19
17 Tomasz Dzienisz 4,22 ↓ 4 2 5 5 3 19
18 Grzegorz Jurek 4,63 ↑ 3 0 5 5 6 19
19 Piotr Szulc 3,52 ↑ 4 5 2 4 3 18
20 Andrzej Pakuła 5,23 ↑ 0 0 8 6 4 18
21 Marcin Saczewa 4,16 ↑ 6 0 0 8 4 18
22 Marcin Waliszewski 4,08 ↑ 5 4 3 5 0 17
23 Michał Świderski 4,09 ↑ 0 3 10 4 0 17
24 Przemysław Burczyk 2,85 ↑ 4 3 3 5 2 17
25 Przemysław Piatczyc 3,13 ↑ 5 4 2 2 4 17
26 Zbigniew Grzybowski 3,13 ↑ 3 0 4 5 5 17
27 Cezary Antczak 3,63 ↑ 4 0 8 0 4 16
28 Krzysztof Leżoń 3,99 ↓ 0 4 5 3 4 16
29 Radosław Szagun 3,68 ↑ 3 6 2 0 5 16
30 Artur Mocarski 2,69 ↑ 3 3 4 3 2 15
31 Mirosław Ziętarski 3,91 ↓ 2 3 3 4 3 15
32 Mariusz Symonowicz 2,74 ↑ 3 2 3 2 5 15
33 Grzegorz Lasota 6,62 ↑ 0 5 9 0 0 14
34 Krzysztof Lasota 5,26 ↓ 5 0 5 4 0 14
35 Dominik Brzozowski 3,54 ↑ 2 3 5 4 0 14
36 Robert Kowalski N ↑ 2 2 3 3 3 13
37 Krzysztof Polaszek 0,00 ↑ 0 0 0 5 8 13
38 Kamil Trykacz 3,27 ↑ 3 6 3 0 0 12
39 Piotr Ostrowski 3,32 ↓ 0 3 4 2 3 12
40 Mirosław Murawski 3,91 ↓ 0 0 4 3 4 11
41 Michał Gajewski 3,20 ↓ 0 0 3 3 5 11
42 Jarosław Żuk N ↑ 3 2 3 2 0 10
43 Krzysztof Kasprzak 3,47 ↓ 3 2 0 0 5 10
44 Piotr Stanisz 3,69 ↑ 0 5 0 4 0 9
45 Cezary Krysztofik 2,62 ↑ 4 0 3 0 2 9
46 Marcin Mielewczyk 3,29 ↑ 4 0 0 0 5 9
47 Tomasz Kuraś 5,40 ↑ 0 0 0 0 9 9
48 Mariusz Stefański 4,00 ↓ 0 0 4 4 0 8
49 Kewin Jankun 3,18 ↓ 5 0 0 0 3 8
50 Mateusz Sząszor 6,45 ↓ 6 0 0 0 0 6
51 Arkadiusz Zajączkowski 3,30 ↓ 6 0 0 0 0 6
52 Paweł Ostrowski 3,30 ↑ 0 0 0 6 0 6
53 Piotr Zimny 3,40 ↓ 4 0 0 0 2 6
54 Leszek Pieśniak 2,99 ↓ 0 4 0 0 2 6
55 Paweł Szczepański 2,73 ↓ 2 0 2 0 2 6
56 Joanna Połubińska 3,00 ↓ 3 0 0 0 3 6
57 Kamil Sząszor 6,35 ↓ 5 0 0 0 0 5
58 Jakub Bottcher 3,20 ↓ 5 0 0 0 0 5
59 Kamil Spicha 3,20 ↑ 5 0 0 0 0 5
60 Kacper Konkel 5,00 ↓ 5 0 0 0 0 5
61 Paweł Sugalski 4,10 ↑ 5 0 0 0 0 5
62 Edyta Jaworska 2,51 ↑ 2 3 0 0 0 5
63 Ireneusz Szczepanek 3,55 ↑ 4 0 0 0 0 4
64 Paweł Olesiejuk 3,55 ↑ 4 0 0 0 0 4
65 Sandra Aftka N ↑ 4 0 0 0 0 4
66 Michał Panasiuk 4,00 ↓ 0 0 4 0 0 4
67 Tomasz Lewkowicz N ↓ 0 0 0 0 4 4
68 Paweł Poniedziałek 3,45 ↓ 3 0 0 0 0 3
69 Paulina Jezierska 2,55 ↑ 3 0 0 0 0 3
70 Bogusz Maciejewski N ↑ 0 3 0 0 0 3
71 Roman Konkel 2,90 ↓ 2 0 0 0 0 2
72 Piotr Sikorski 2,90 ↓ 0 0 2 0 0 2
73 Bartłomiej Rycerz 0,00 ↓ 0 0 2 0 0 2
74 Leszek Gregorczyk N ↓ 0 0 0 0 2 2
75 Michał Suwała N ↑ 0 0 0 0 2 2

czytaj dalej

Green Club - największy klub bilardowy w Trójmieście!
2017-10-30 02:54

Tomasz Krysztofik najlepszy w 10 bil

W kategorii: Wyniki - Green Club Amator Cup

Tomasz krysztofik wygrał turniej poniedziałkowy w 10 bil, w finale pokonując Zbigniewa Samsela. Pozwoliło mu to awansować na druga pozycje w generalce.

Miejsce Zawodnik WSP 02.10 09.10 16.10 23.10 min Suma Poniedziałki
1 Konrad Kleinszmit 6,27 ↑ 9 10 3 6 28
2 Tomasz Krysztofik 6,47 ↓ 6 5 4 10 25
3 Maciej Raniszewski 5,35 ↑ 10 6 5 4 25
4 Łukasz Korsak 5,71 ↑ 5 6 5 8 24
5 Osman Muklewicz 4,90 ↑ 5 9 5 4 23
6 Mateusz Kur 4,80 ↑ 5 8 6 3 22
7 Krzysztof Wodecki 4,74 ↑ 8 2 6 5 21
8 Tomasz Wendicki 5,75 ↓ 5 5 6 5 21
9 Michał Muklewicz 6,09 ↓ 3 8 4 6 21
10 Zbigniew Samsel 4,83 ↑ 4 4 4 9 21
11 Wojciech Zosiuk 4,36 ↑ 8 5 5 3 21
12 Wiesław Brzozowski 3,93 ↑ 5 5 4 5 19
13 Marcin Waliszewski 4,08 ↑ 5 4 3 5 17
14 Grzegorz Tabeau 3,73 ↑ 5 4 5 3 17
15 Karol Abramowicz 3,73 ↑ 5 4 5 3 17
16 Michał Świderski 4,09 ↑ 0 3 10 4 17
17 Tomasz Dzienisz 4,36 ↓ 4 2 5 5 16
18 Cezary Bączkiewicz 3,31 ↑ 4 5 5 2 16
19 Piotr Szulc 3,57 ↑ 4 5 2 4 15
20 Przemysław Burczyk 2,94 ↑ 4 3 3 5 15
21 Tomasz Młodziński 5,01 ↑ 0 4 6 5 0 15
22 Grzegorz Lasota 6,62 ↑ 0 5 9 0 14
23 Andrzej Pakuła 5,37 ↑ 0 0 8 6 14
24 Marcin Saczewa 4,18 ↑ 6 0 0 8 14
25 Krzysztof Lasota 5,26 ↓ 5 0 5 4 14
26 Dominik Brzozowski 3,54 ↑ 2 3 5 4 14
27 Grzegorz Jurek 4,47 ↓ 3 0 5 5 13
28 Przemysław Piatczyc 3,04 ↑ 5 4 2 2 13
29 Artur Mocarski 2,76 ↑ 3 3 4 3 13
30 Kamil Trykacz 3,27 ↑ 3 6 3 0 12
31 Cezary Antczak 3,59 ↑ 4 0 8 0 12
32 Zbigniew Grzybowski 2,93 ↑ 3 0 4 5 12
33 Krzysztof Leżoń 3,99 ↓ 0 4 5 3 12
34 Mirosław Ziętarski 4,01 ↓ 2 3 3 4 12
35 Radosław Szagun 3,53 ↑ 3 6 2 0 11
36 Mariusz Symonowicz 2,49 ↓ 3 2 3 2 10
37 Jarosław Żuk N ↓ 3 2 3 2 10
38 Robert Kowalski N ↑ 2 2 3 3 10
39 Piotr Ostrowski 3,35 ↓ 0 3 4 2 9
40 Piotr Stanisz 3,69 ↑ 0 5 0 4 9
41 Mariusz Stefański 4,00 ↓ 0 0 4 4 8
42 Cezary Krysztofik 2,69 ↑ 4 0 3 0 7
43 Mirosław Murawski 3,90 ↓ 0 0 4 3 7
44 Mateusz Sząszor 6,45 ↓ 6 0 0 0 6
45 Arkadiusz Zajączkowski 3,30 ↓ 6 0 0 0 6
46 Michał Gajewski 3,00 ↑ 0 0 3 3 6
47 Paweł Ostrowski 3,30 ↑ 0 0 0 6 6
48 Kamil Sząszor 6,35 ↑ 5 0 0 0 5
49 Jakub Bottcher 3,20 ↓ 5 0 0 0 5
50 Kewin Jankun 3,20 ↑ 5 0 0 0 5
51 Kamil Spicha 3,20 ↑ 5 0 0 0 5
52 Kacper Konkel 5,00 ↓ 5 0 0 0 5
53 Paweł Sugalski 4,10 ↑ 5 0 0 0 5
54 Krzysztof Kasprzak 3,31 ↓ 3 2 0 0 5
55 Edyta Jaworska 2,51 ↑ 2 3 0 0 5
56 Krzysztof Polaszek 0,00 ↑ 0 0 0 5 5
57 Piotr Zimny 3,55 ↑ 4 0 0 0 4
58 Ireneusz Szczepanek 3,55 ↑ 4 0 0 0 4
59 Paweł Olesiejuk 3,55 ↑ 4 0 0 0 4
60 Marcin Mielewczyk N ↑ 4 0 0 0 4
61 Sandra Aftka N ↑ 4 0 0 0 4
62 Leszek Pieśniak 3,10 ↑ 0 4 0 0 4
63 Paweł Szczepański 2,81 ↓ 2 0 2 0 4
64 Michał Panasiuk 4,00 ↓ 0 0 4 0 4
65 Joanna Połubińska 3,00 ↓ 3 0 0 0 3
66 Paweł Poniedziałek 3,45 ↓ 3 0 0 0 3
67 Paulina Jezierska 2,55 ↑ 3 0 0 0 3
68 Bogusz Maciejewski N ↑ 0 3 0 0 3
69 Roman Konkel 2,90 ↓ 2 0 0 0 2
70 Piotr Sikorski 2,90 ↓ 0 0 2 0 2
71 Bartłomiej Rycerz 0,00 ↓ 0 0 2 0 2

czytaj dalej

Green Club - największy klub bilardowy w Trójmieście!
2017-10-23 05:04

Michał Świderski wygrywa w 8 bil w czołówce bez zmian

W kategorii: Wyniki - Green Club Amator Cup

Michał Świderski najlepszy w trzecim turnieju GCAC, w finale pokonał Grzegorza Lasotę. W czołówce rankingu bez wiekszych zmian:

Miejsce Zawodnik WSP 02.10 09.10 16.10 min Suma Poniedziałki
1 Konrad Kleinszmit 6,30 ↑ 9 10 3 22
2 Maciej Raniszewski 5,50 ↑ 10 6 5 21
3 Osman Muklewicz 5,00 ↑ 5 9 5 19
4 Mateusz Kur 5,01 ↑ 5 8 6 19
5 Wojciech Zosiuk 4,51 ↑ 8 5 5 18
6 Łukasz Korsak 5,45 ↓ 5 6 5 16
7 Krzysztof Wodecki 4,71 ↑ 8 2 6 16
8 Tomasz Wendicki 5,83 ↓ 5 5 6 16
9 Tomasz Krysztofik 6,07 ↓ 6 5 4 15
10 Michał Muklewicz 6,10 ↓ 3 8 4 15
11 Wiesław Brzozowski 3,81 ↑ 5 5 4 14
12 Grzegorz Tabeau 3,82 ↑ 5 4 5 14
13 Karol Abramowicz 3,82 ↑ 5 4 5 14
14 Cezary Bączkiewicz 3,46 ↑ 4 5 5 14
15 Grzegorz Lasota 6,62 ↑ 0 5 9 14
16 Michał Świderski 4,11 ↑ 0 3 10 13
17 Marcin Waliszewski 3,98 ↑ 5 4 3 12
18 Kamil Trykacz 3,27 ↑ 3 6 3 12
19 Zbigniew Samsel 4,36 ↓ 4 4 4 12
20 Cezary Antczak 3,59 ↓ 4 0 8 12
21 Przemysław Piatczyc 3,15 ↑ 5 4 2 11
22 Piotr Szulc 3,53 ↑ 4 5 2 11
23 Radosław Szagun 3,53 ↑ 3 6 2 11
24 Tomasz Dzienisz 4,28 ↓ 4 2 5 11
25 Przemysław Burczyk 2,72 ↑ 4 3 3 10
26 Artur Mocarski 2,74 ↑ 3 3 4 10
27 Krzysztof Lasota 5,41 ↓ 5 0 5 10
28 Dominik Brzozowski 3,48 ↓ 2 3 5 10
29 Tomasz Młodziński 5,01 ↑ 0 4 6 0 10
30 Krzysztof Leżoń 4,10 ↑ 0 4 5 9
31 Mariusz Symonowicz 2,55 ↑ 3 2 3 8
32 Jarosław Żuk N ↑ 3 2 3 8
33 Mirosław Ziętarski 4,01 ↓ 2 3 3 8
34 Grzegorz Jurek 4,42 ↓ 3 0 5 8
35 Andrzej Pakuła 5,30 ↑ 0 0 8 8
36 Cezary Krysztofik 2,69 ↑ 4 0 3 7
37 Robert Kowalski N ↑ 2 2 3 7
38 Zbigniew Grzybowski 2,70 ↑ 3 0 4 7
39 Piotr Ostrowski 3,51 ↑ 0 3 4 7
40 Marcin Saczewa 3,75 ↑ 6 0 0 6
41 Mateusz Sząszor 6,45 ↓ 6 0 0 6
42 Arkadiusz Zajączkowski 3,30 ↓ 6 0 0 6
43 Kamil Sząszor 6,35 ↑ 5 0 0 5
44 Jakub Bottcher 3,20 ↓ 5 0 0 5
45 Kewin Jankun 3,20 ↑ 5 0 0 5
46 Kamil Spicha 3,20 ↑ 5 0 0 5
47 Kacper Konkel 5,00 ↓ 5 0 0 5
48 Paweł Sugalski 4,10 ↑ 5 0 0 5
49 Krzysztof Kasprzak 3,31 ↓ 3 2 0 5
50 Edyta Jaworska 2,51 ↑ 2 3 0 5
51 Piotr Stanisz 3,65 ↑ 0 5 0 5
52 Piotr Zimny 3,55 ↑ 4 0 0 4
53 Ireneusz Szczepanek 3,55 ↑ 4 0 0 4
54 Paweł Olesiejuk 3,55 ↑ 4 0 0 4
55 Marcin Mielewczyk N ↑ 4 0 0 4
56 Sandra Aftka N ↑ 4 0 0 4
57 Leszek Pieśniak 3,10 ↑ 0 4 0 4
58 Paweł Szczepański 2,81 ↓ 2 0 2 4
59 Mirosław Murawski 4,00 ↓ 0 0 4 4
60 Michał Panasiuk 4,00 ↓ 0 0 4 4
61 Mariusz Stefański 4,00 ↓ 0 0 4 4
62 Joanna Połubińska 3,00 ↓ 3 0 0 3
63 Paweł Poniedziałek 3,45 ↓ 3 0 0 3
64 Paulina Jezierska 2,55 ↑ 3 0 0 3
65 Bogusz Maciejewski N ↑ 0 3 0 3
66 Michał Gajewski 3,00 ↑ 0 0 3 3
67 Roman Konkel 2,90 ↓ 2 0 0 2
68 Piotr Sikorski 2,90 ↓ 0 0 2 2
69 Bartłomiej Rycerz 0,00 ↓ 0 0 2 2

czytaj dalej

Legenda:

- Turniej bilardowy - Green Club Amator Cup
- Turniej bilardowy – MP Amatorów BSACh
- Turniej bilardowy - Amatorski Puchar Gdańska
- Turniej bilardowy - Amatorskie Mistrzostwa Pomorza

- Turniej bilardowy - Otwarte Mistrzostwa Gdańska
- Mecz ligowy
- Transmisja na żywo
- Promocje Green Club Gdańsk
- Turniej bilardowy - inne
- Akademia Bilardowa

O Green Clubie

logo-bigKlub bilardowy GREEN CLUB jest największym klubem bilardowym w Gdańsku i Trójmieście! 16 profesjonalnych 9 ft stołów do bilarda Dynamic oraz WIK i dwa 12 ft stóły do snookera marki Shender umożliwiają świetną zabawę zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. W każdy poniedziałek organizujemy turniej bilardowy dla amatorów, w czwartki w trakcie roku akademickiego turnieje studenckie. W klubie odbywają się zawody II – ligowych drużyn GREEN CLUB GDAŃSK. Chcemy być nie tylko największym ale i najlepszym klubem bilardowym dlatego regularnie wymieniamy sukno i na bieżąco je konserwujemy. Gramy wysokiej jakości bilami firmy Aramith. Konserwujemy i wymieniamy w razie potrzeby kije na stojakach. Dla osób zainteresowanych posiadamy w sprzedaży w rozsądnych cenach popularne kije i akcesoria bilardowe dostępne od ręki lub na zamówienie. Zawsze służymy fachową radą.

Zapalonych amatorów zapraszamy do Akademii Bilardowej Andrzeja Winogradowa, kapitana naszej I-ligowej drużyny oraz Mistrza Polski 2008/2009!

W klubie znajdują się wspomniany stół do snookera, piłkarzyki i darty. Zawsze gdy jest ciekawa transmisja w TV można ją obejrzeć wyświetlaną z projektora na dużym ekranie. Oglądanie łączymy często z dodatkową zabawą np. losowaniem nagród dodatkowo często przeprowadzamy konkursy na naszym profilu na facebooku -https://www.facebook.com/GreenClubGdansk . Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by przyjść ze znajomymi i tylko wypić piwo lub drinka. Tu zawsze czekają na Was świetne promocje!

Bar serwuje także świeżo przyrządzane dania gorące i przekąski.

W miłej atmosferze możesz u nas zorganizować każdą imprezę – urodziny, imieniny, a także spotkanie integracyjne.

Spotkajmy się w Greenie!

Przydatne informacje

Dane kontaktowe:
GREEN CLUB
ul. Hynka 69
Gdańsk
tel. 58 761 82 93
mob. 534 534 571Godziny otwarcia:
Niedziela-Czwartek od 12:00 do 24:00 lub do ostatniego klienta!
Piątek-Sobota od 12:00 do 01:30 lub do ostatniego klienta!

Hynka 69, Gdańsk 587618293 534534571

Green Club - Największy i najlepszy klub bilardowy w Trójmieście