Przydatne informacje

Dane kontaktowe:
GREEN CLUB
ul. Hynka 69
Gdańsk
§ tel. 58 761 82 93
mob. 534 534 571

Godziny otwarcia:
Codziennie od 14:00 do 24:00 lub do ostatniego klienta!

Ostatnie posty

Green Club - największy klub bilardowy w Trójmieście!
2016-09-22 07:26

Wojtek Zosiuk najlepszy w 10 bil, przed nami ostatni turniej w 8 bil!

W kategorii: Wyniki - Green Club Amator Cup

Wojtek Zosiuk jako jedyny, i to dwukrotnie pokonał w poniedziałek Michała Muklewicza, a jako, że inni też mu straszni nie byli to wygrał turniej w 10 bil. Finał dla Michała i półfinał dla Maćka Raniszewskiego oznaczają, że to własnie ta dwójka wysforowała się na prowadzenie przed ostatnim turniejem i to im jest najbliżej do zwycięstwa w cyklu. Ale że na zwycięstwo liczy czołowa piątka, a Tomek Dzienisz ma jeszcze szanse na podium to zapowiada się niezła walka!

#GreenClubGdańsk #GreenClubAmatorCup #WojtekZosiuk #MichałMuklewicz

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Green Club Gdańsk (@greenclubgdansk)

Ranking z odjętymi dwoma najsłabszymi wynikami

Miejsce Zawodnik WSP 04.07 11.07 18.07 25.07 01.08 08.08 15.08 22.08 29.08 05.09 12.09 19.09 26.09 min Wynik Pn
1 Michał Muklewicz 7,25 0 0 4 10 3 10 8 0 8 5 8 9 0 65
2 Maciej Raniszewski 5,70 4 8 0 0 10 6 6 2 4 10 5 8 0 63
3 Łukasz Korsak 5,16 9 6 10 5 6 5 4 3 4 6 5 3 6 60
4 Osman Muklewicz 5,25 5 10 4 6 9 4 5 0 5 8 4 4 4 60
5 Krzysztof Wodecki 5,49 4 0 5 6 4 5 8 8 4 9 5 4 4 58
6 Tomasz Dzienisz 4,79 4 4 5 8 8 0 5 5 2 6 4 6 2 55
7 Robert Kozakiewicz 4,59 6 6 4 4 6 6 4 3 6 3 0 0 0 48
8 Tomasz Krysztofik 6,39 6 0 0 0 0 0 6 10 6 0 10 6 0 44
9 Wojciech Zosiuk 5,56 2 4 2 9 0 0 0 5 0 6 6 10 0 44
10 Paweł Olesiejuk 4,57 0 5 6 6 0 5 0 6 0 5 3 5 0 41
11 Łukasz Kryger 4,43 0 0 9 8 5 4 0 4 0 4 5 0 0 39
12 Wiesław Brzozowski 4,06 8 0 3 0 5 2 0 2 4 8 4 0 0 36
13 Krzysztof Rymarski 3,44 6 3 6 3 4 0 3 4 3 0 3 0 0 35
14 Mateusz Kur 4,85 5 0 3 6 6 3 3 3 6 0 0 0 0 35
15 Piotr Zimny 3,87 0 5 5 0 3 4 0 2 6 2 6 2 0 35
16 Joanna Połubińska 3,89 0 0 0 3 2 2 0 2 4 6 8 6 0 33
17 Edyta Jaworska 3,13 2 0 3 4 2 3 4 4 0 3 2 6 0 33
18 Dominik Brzozowski 3,43 3 0 3 0 0 3 0 3 9 3 4 2 0 30
19 Leszek Pieśniak 3,35 0 0 0 4 3 0 4 4 8 4 0 2 0 29
20 Michał Panasiuk 4,77 8 0 6 0 0 0 0 0 5 0 5 3 0 27
21 Mariusz Stefański 4,19 3 0 8 0 4 0 5 0 3 0 0 4 0 27
22 Grzegorz Tabeau 3,24 0 4 0 4 2 3 0 0 0 2 6 3 24
23 Patryk Bradtke 3,19 0 0 0 0 0 3 0 6 3 4 2 3 21
24 Mirosław Murawski 4,28 0 9 3 0 0 0 0 4 0 0 4 0 20
25 Ireneusz Szczepanek 3,65 6 0 0 4 0 0 3 0 0 4 3 0 20
26 Szczepan Wójcik 4,27 0 4 0 0 4 5 0 0 5 0 0 2 20
27 Piotr Szulc 3,00 0 0 5 0 0 4 4 0 2 0 0 4 19
28 Paweł Boguszewski 3,40 0 0 0 0 3 0 2 0 0 3 6 5 19
29 Andrzej Pakuła 5,76 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 9 0 18
30 Krzysztof Ehlert 4,18 0 6 2 0 4 0 6 0 0 0 0 0 18
31 Paweł Stuczyński 4,40 0 0 0 0 0 8 0 6 3 0 0 0 17
32 Sławomir Rudziewicz 4,52 0 0 3 0 0 4 10 0 0 0 0 0 17
33 Norbert Żelasko 6,63 4 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 14
34 Jacek Stolarczyk 3,12 0 0 0 0 0 6 3 0 3 2 0 0 14
35 Piotr Ostrowski 4,20 0 2 8 0 0 0 0 0 0 0 0 4 14
36 Adam Michalak 3,30 0 0 0 0 0 9 2 0 2 0 0 0 13
37 Piotr Stanisz 3,63 0 0 4 0 0 0 0 0 5 0 3 0 12
38 Przemysław Burczyk 2,74 0 3 2 3 2 2 0 0 0 0 0 0 12
39 Grzegorz Jurek 4,36 0 0 0 0 0 8 4 0 0 0 0 0 12
40 Mateusz Majer 4,38 0 0 6 0 0 0 6 0 0 0 0 0 12
41 Jacek Wrzos 4,70 0 0 0 5 0 0 0 6 0 0 0 0 11
42 Kamil Chiliński 4,60 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
43 Paulina Jezierska N 0 0 0 0 0 0 0 2 3 3 0 2 10
44 Krystian Wyszczelski 6,30 0 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 0 9
45 Tomasz Kuraś 5,33 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9
46 Krzysztof Kasprzak 2,91 0 0 0 3 0 2 0 0 0 0 3 0 8
47 Karol Abramowicz 3,95 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 8
48 Patryk Statkiewicz 7,10 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8
49 Haning Solem 3,95 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 8
50 Krzysztof Trybała 4,43 0 0 2 0 0 6 0 0 0 0 0 0 8
51 Krzysztof Lasota 5,61 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 3 8
52 Grzegorz Lasota 6,20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 8
53 Paweł Sugalski 4,72 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 7
54 Maciej Szweda 5,12 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7
55 Radosław Szagun 3,42 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 4 0 6
56 Andrzej Krause 5,04 0 0 0 0 0 0 2 0 4 0 0 0 6
57 Tomasz Karpowicz 3,00 0 0 0 0 0 3 0 3 0 0 0 0 6
58 Michał Filipowicz 3,40 0 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 6
59 Krzysztof Rydzewski 4,65 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 6
60 Michał Stylski 3,01 0 0 0 0 2 0 0 0 0 4 0 0 6
61 Magda Filipowicz N 0 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 5
62 Przemysław Weber N 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 5
63 Piotr Winiarz 3,10 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
64 Adrian Szuprytowski 3,10 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
65 Patryk Jełowicki N 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 4
66 Katarzyna Witkowska N 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 3
67 Otylia Hopkinson 3,00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 3
68 Tomasz Młodziński 5,25 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
69 Piotr Rutkowski 3,00 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
70 Paulina Furmanek 2,55 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
71 Roman Konkel 3,90 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 3
72 Paweł Ostrowski 3,45 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 3
73 Przemysław Przybysz N 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 3
74 Paul Hopkinson 2,90 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2
75 Zbigniew Grzybowski 3,35 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2
76 Jarosław Cziż N 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
77 Agnieszka Kryza N 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2
78 Marcin Masłowski N 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2
79 Ireneusz Michowicz N 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2
80 Rafał Wójtowicz N 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2

czytaj dalej

Green Club - największy klub bilardowy w Trójmieście!
2016-09-19 02:21

Krysztofik/Pakuła w finale 9 bil, dzisiaj o 18 turniej w 10 bil

W kategorii: Wyniki - Green Club Amator Cup

Zapraszamy na przedostatni turniej w cyklu letnim, tym razem w 10 bil, start jak zawsze o 18!

W 9 bil w finale zagrali Andrzej Pakuła i Tomasz Krysztofik i nie dokończyli go z powodu trwającej imprezy urodzinowej, która zbyt mocno zaczęła kolidować z grą w bilard ;-) Co warte pokreślenia w ćwierćfinale turnieju spotkali się Joanna Połubińska i Paweł Boguszewski, którzy wcześniej ogrywali/eliminowali Krzysia Lasotę, maćka Raniszewskiego, Tomasza Dzienisza i Pawła Olesiejuka ( Asia ) czy Krzysia Wodeckiego, Osmana Muklewicza ( Paweł ), w tym starciu zwycięsko wyszła Asia i zaliczyła pierwszy półfinał poniedziałkowy w karierze! Brawo dla obojga!

W rankingu prawie bez zmian, gdyż wszyscy solidarnie zdobywali 4-5 punktów, z wyjątkiem Michała Muklewicza, który dzięki półfinałowi zdobył ich 8. Do końca 2 turnieje, nagrody zgodnie z życzeniem uczestników dla pierwszej trójki cyklu ( turnieju Masters nie będzie )

Miejsce Zawodnik WSP 04.07 11.07 18.07 25.07 01.08 08.08 15.08 22.08 29.08 05.09 12.09 19.09 26.09 min Suma Poniedziałki
1 Łukasz Korsak 5,40 9 6 10 5 6 5 4 3 4 6 5 7 63
2 Osman Muklewicz 5,39 5 10 4 6 9 4 5 0 5 8 4 4 60
3 Krzysztof Wodecki 5,65 4 0 5 6 4 5 8 8 4 9 5 4 58
4 Michał Muklewicz 7,05 0 0 4 10 3 10 8 0 8 5 8 0 56
5 Maciej Raniszewski 5,45 4 8 0 0 10 6 6 2 4 10 5 0 55
6 Tomasz Dzienisz 4,65 4 4 5 8 8 0 5 5 2 6 4 2 51
7 Robert Kozakiewicz 4,59 6 6 4 4 6 6 4 3 6 3 0 3 48
8 Łukasz Kryger 4,43 0 0 9 8 5 4 0 4 0 4 5 0 39
9 Tomasz Krysztofik 6,43 6 0 0 0 0 0 6 10 6 0 10 0 38
10 Wiesław Brzozowski 4,06 8 0 3 0 5 2 0 2 4 8 4 0 36
11 Paweł Olesiejuk 4,53 0 5 6 6 0 5 0 6 0 5 3 0 36
12 Krzysztof Rymarski 3,44 6 3 6 3 4 0 3 4 3 0 3 0 35
13 Mateusz Kur 4,85 5 0 3 6 6 3 3 3 6 0 0 0 35
14 Wojciech Zosiuk 5,07 2 4 2 9 0 0 0 5 0 6 6 0 34
15 Piotr Zimny 4,08 0 5 5 0 3 4 0 2 6 2 6 0 33
16 Dominik Brzozowski 3,59 3 0 3 0 0 3 0 3 9 3 4 0 28
17 Joanna Połubińska 3,65 0 0 0 3 2 2 0 2 4 6 8 27
18 Edyta Jaworska 2,81 2 0 3 4 2 3 4 4 0 3 2 0 27
19 Leszek Pieśniak 3,50 0 0 0 4 3 0 4 4 8 4 0 0 27
20 Michał Panasiuk 4,97 8 0 6 0 0 0 0 0 5 0 5 0 24
21 Mariusz Stefański 4,22 3 0 8 0 4 0 5 0 3 0 0 0 23
22 Grzegorz Tabeau 3,26 0 4 0 4 2 3 0 0 0 2 6 21
23 Mirosław Murawski 4,28 0 9 3 0 0 0 0 4 0 0 4 20
24 Ireneusz Szczepanek 3,65 6 0 0 4 0 0 3 0 0 4 3 20
25 Andrzej Pakuła 5,76 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 9 18
26 Patryk Bradtke 3,21 0 0 0 0 0 3 0 6 3 4 2 18
27 Szczepan Wójcik 4,52 0 4 0 0 4 5 0 0 5 0 0 18
28 Krzysztof Ehlert 4,18 0 6 2 0 4 0 6 0 0 0 0 18
29 Paweł Stuczyński 4,40 0 0 0 0 0 8 0 6 3 0 0 17
30 Sławomir Rudziewicz 4,52 0 0 3 0 0 4 10 0 0 0 0 17
31 Piotr Szulc 2,89 0 0 5 0 0 4 4 0 2 0 0 15
32 Paweł Boguszewski 3,22 0 0 0 0 3 0 2 0 0 3 6 14
33 Norbert Żelasko 6,63 4 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 14
34 Jacek Stolarczyk 3,12 0 0 0 0 0 6 3 0 3 2 0 14
35 Adam Michalak 3,30 0 0 0 0 0 9 2 0 2 0 0 13
36 Piotr Stanisz 3,63 0 0 4 0 0 0 0 0 5 0 3 12
37 Przemysław Burczyk 2,74 0 3 2 3 2 2 0 0 0 0 0 12
38 Grzegorz Jurek 4,36 0 0 0 0 0 8 4 0 0 0 0 12
39 Mateusz Majer 4,38 0 0 6 0 0 0 6 0 0 0 0 12
40 Jacek Wrzos 4,70 0 0 0 5 0 0 0 6 0 0 0 11
41 Kamil Chiliński 4,60 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
42 Piotr Ostrowski 4,22 0 2 8 0 0 0 0 0 0 0 0 10
43 Krystian Wyszczelski 6,30 0 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 9
44 Tomasz Kuraś 5,33 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9
45 Krzysztof Kasprzak 2,91 0 0 0 3 0 2 0 0 0 0 3 8
46 Karol Abramowicz 3,95 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 8
47 Patryk Statkiewicz 7,10 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8
48 Haning Solem 3,95 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 8
49 Krzysztof Trybała 4,43 0 0 2 0 0 6 0 0 0 0 0 8
50 Paulina Jezierska N 0 0 0 0 0 0 0 2 3 3 0 8
51 Paweł Sugalski 4,72 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 7
52 Maciej Szweda 5,12 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7
53 Radosław Szagun 3,42 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 4 6
54 Andrzej Krause 5,04 0 0 0 0 0 0 2 0 4 0 0 6
55 Tomasz Karpowicz 3,00 0 0 0 0 0 3 0 3 0 0 0 6
56 Michał Filipowicz 3,40 0 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 6
57 Krzysztof Rydzewski 4,65 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 6
58 Michał Stylski 3,01 0 0 0 0 2 0 0 0 0 4 0 6
59 Krzysztof Lasota 5,90 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5
60 Magda Filipowicz N 0 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0 5
61 Przemysław Weber N 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 5
62 Piotr Winiarz 3,10 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 4
63 Adrian Szuprytowski 3,10 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 4
64 Patryk Jełowicki N 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 4
65 Katarzyna Witkowska N 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3
66 Otylia Hopkinson 3,00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3
67 Tomasz Młodziński 5,25 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
68 Piotr Rutkowski 3,00 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
69 Paulina Furmanek 2,55 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
70 Roman Konkel 3,90 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 3
71 Paweł Ostrowski 3,45 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 3
72 Przemysław Przybysz N 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 3
73 Paul Hopkinson 2,90 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
74 Zbigniew Grzybowski 3,35 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
75 Jarosław Cziż N 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2
76 Agnieszka Kryza N 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
77 Marcin Masłowski N 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
78 Ireneusz Michowicz N 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2
79 Rafał Wójtowicz N 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2

czytaj dalej

Green Club - największy klub bilardowy w Trójmieście!
2016-09-12 04:17

Tydzień Maćka Raniszewskiego ustanowiony

W kategorii: Wyniki - Eliminacje MP Amatorów BSACh

Po tryumfie w turnieju poniedziałkowym, zwyciężył również w niedzielnych eliminacjach do Amatora. Dzięki temu w rankingu ( nieoficjalnym jeszcze ) awansował na 5 pozycję. Nowym liderem finalista ( również w poniedziałek :-) ) Krzysztof Wodecki. Ostatnie eliminacje 30 października. Zapraszamy

Poz. Zawodnik I II III IV V Suma
13.03 17.04 22.05 11.09 –
1 Wodecki Krzysztof 18 12 16 18 0 64
2 Guzowski Łukasz 20 14 16 8 0 58
3 Walczak Tomasz 0 20 18 14 0 52
4 Korsak Łukasz 12 6 20 14 0 52
5 Raniszewski Maciej 6 12 14 20 0 52
6 Saczewa Marcin 16 14 12 8 0 50
7 Majer Mateusz 12 14 12 12 0 50
8 Jurek Grzegorz 12 16 8 12 0 48
9 Stuczyński Paweł 8 12 14 14 0 48
10 Muklewicz Osman 14 8 10 14 0 46
11 Konkel Kacper 14 18 6 0 0 38
12 Olesiejuk Paweł 12 4 14 8 0 38
13 Dzienisz Tomasz 8 6 14 10 0 38
14 Śpiewak Michał 14 8 6 8 0 36
15 Konkel Roman 8 14 6 8 0 36
16 Ostrowski Piotr 12 8 8 8 0 36
17 Świgoń Marcin 4 16 8 8 0 36
18 Stefański Mariusz 4 12 8 12 0 36
19 Mysłek Marcin 8 8 10 8 0 34
20 Ostrowski Paweł 8 6 8 10 0 32

czytaj dalej

Green Club - największy klub bilardowy w Trójmieście!
2016-09-09 03:39

Maciej Raniszewski wygrywa w 8 bil, w niedzielę o 10 zapraszamy na eliminacje Amatora!

W kategorii: Wyniki - Green Club Amator Cup

Mimo, że to Maciek nie miał sobie równych i finał w 5 minut rozstrzygnął wynikiem 3-0 to Krzysiek był noszony… ale o to trzeba już pytać Huberta;-)

#GreenClubGdańsk #GreenClubAmatorCup #KrzysztofWodecki #MaciejRaniszewski #HubertPieśniak #tłozOsmana

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Green Club Gdańsk (@greenclubgdansk)

W rankingu coraz ciaśniej….

Miejsce Zawodnik WSP 04.07 11.07 18.07 25.07 01.08 08.08 15.08 22.08 29.08 05.09 12.09 19.09 26.09 min Suma Poniedziałki

1 Łukasz Korsak 5,45 9 6 10 5 6 5 4 3 4 6 58
2 Osman Muklewicz 5,54 5 10 4 6 9 4 5 0 5 8 56
3 Krzysztof Wodecki 5,72 4 0 5 6 4 5 8 8 4 9 53
4 Maciej Raniszewski 5,50 4 8 0 0 10 6 6 2 4 10 0 50
5 Robert Kozakiewicz 4,59 6 6 4 4 6 6 4 3 6 3 48
6 Michał Muklewicz 6,94 0 0 4 10 3 10 8 0 8 5 0 48
7 Tomasz Dzienisz 4,73 4 4 5 8 8 0 5 5 2 6 47
8 Mateusz Kur 4,85 5 0 3 6 6 3 3 3 6 0 0 35
9 Łukasz Kryger 4,36 0 0 9 8 5 4 0 4 0 4 0 34
10 Paweł Olesiejuk 4,70 0 5 6 6 0 5 0 6 0 5 0 33
11 Krzysztof Rymarski 3,48 6 3 6 3 4 0 3 4 3 0 0 32
12 Wiesław Brzozowski 4,07 8 0 3 0 5 2 0 2 4 8 0 32
13 Tomasz Krysztofik 6,03 6 0 0 0 0 0 6 10 6 0 0 28
14 Wojciech Zosiuk 4,96 2 4 2 9 0 0 0 5 0 6 0 28
15 Piotr Zimny 3,86 0 5 5 0 3 4 0 2 6 2 0 27
16 Leszek Pieśniak 3,50 0 0 0 4 3 0 4 4 8 4 0 27
17 Edyta Jaworska 2,90 2 0 3 4 2 3 4 4 0 3 0 25
18 Dominik Brzozowski 3,54 3 0 3 0 0 3 0 3 9 3 0 24
19 Mariusz Stefański 4,22 3 0 8 0 4 0 5 0 3 0 0 23
20 Michał Panasiuk 4,97 8 0 6 0 0 0 0 0 5 0 0 19
21 Joanna Połubińska 3,17 0 0 0 3 2 2 0 2 4 6 19
22 Szczepan Wójcik 4,52 0 4 0 0 4 5 0 0 5 0 18
23 Krzysztof Ehlert 4,18 0 6 2 0 4 0 6 0 0 0 18
24 Paweł Stuczyński 4,40 0 0 0 0 0 8 0 6 3 0 17
25 Sławomir Rudziewicz 4,52 0 0 3 0 0 4 10 0 0 0 17
26 Ireneusz Szczepanek 3,73 6 0 0 4 0 0 3 0 0 4 17
27 Mirosław Murawski 4,32 0 9 3 0 0 0 0 4 0 0 16
28 Patryk Bradtke 3,34 0 0 0 0 0 3 0 6 3 4 16
29 Piotr Szulc 2,89 0 0 5 0 0 4 4 0 2 0 15
30 Grzegorz Tabeau 2,96 0 4 0 4 2 3 0 0 0 2 15
31 Norbert Żelasko 6,63 4 0 0 0 0 0 0 0 10 0 14
32 Jacek Stolarczyk 3,12 0 0 0 0 0 6 3 0 3 2 14
33 Adam Michalak 3,30 0 0 0 0 0 9 2 0 2 0 13
34 Przemysław Burczyk 2,74 0 3 2 3 2 2 0 0 0 0 12
35 Grzegorz Jurek 4,36 0 0 0 0 0 8 4 0 0 0 12
36 Mateusz Majer 4,38 0 0 6 0 0 0 6 0 0 0 12
37 Jacek Wrzos 4,70 0 0 0 5 0 0 0 6 0 0 11
38 Kamil Chiliński 4,60 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
39 Piotr Ostrowski 4,22 0 2 8 0 0 0 0 0 0 0 10
40 Piotr Stanisz 3,70 0 0 4 0 0 0 0 0 5 0 9
41 Krystian Wyszczelski 6,30 0 0 0 0 0 0 0 9 0 0 9
42 Tomasz Kuraś 5,33 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 9
43 Andrzej Pakuła 5,40 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 9
44 Karol Abramowicz 3,95 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 8
45 Patryk Statkiewicz 7,10 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 8
46 Haning Solem 3,95 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 8
47 Krzysztof Trybała 4,43 0 0 2 0 0 6 0 0 0 0 8
48 Paulina Jezierska N 0 0 0 0 0 0 0 2 3 3 8
49 Paweł Boguszewski N 0 0 0 0 3 0 2 0 0 3 8
50 Maciej Szweda 5,12 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 7
51 Andrzej Krause 5,04 0 0 0 0 0 0 2 0 4 0 6
52 Tomasz Karpowicz 3,00 0 0 0 0 0 3 0 3 0 0 6
53 Michał Filipowicz 3,40 0 4 0 2 0 0 0 0 0 0 6
54 Krzysztof Rydzewski 4,65 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 6
55 Michał Stylski 3,01 0 0 0 0 2 0 0 0 0 4 6
56 Magda Filipowicz N 0 2 0 3 0 0 0 0 0 0 5
57 Krzysztof Kasprzak 2,90 0 0 0 3 0 2 0 0 0 0 5
58 Przemysław Weber N 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 5
59 Piotr Winiarz 3,10 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 4
60 Adrian Szuprytowski 3,10 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 4
61 Patryk Jełowicki N 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 4
62 Paweł Sugalski 4,80 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
63 Tomasz Młodziński 5,25 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
64 Piotr Rutkowski 3,00 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3
65 Paulina Furmanek 2,55 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3
66 Roman Konkel 3,90 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 3
67 Paweł Ostrowski 3,45 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 3
68 Przemysław Przybysz N 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 3
69 Jarosław Cziż N 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2
70 Radosław Szagun 3,35 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2
71 Agnieszka Kryza N 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2
72 Marcin Masłowski N 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2
73 Ireneusz Michowicz N 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2
74 Rafał Wójtowicz N 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2

czytaj dalej

Green Club - największy klub bilardowy w Trójmieście!
2016-08-30 11:00

Norbert Żelasko najlepszy w 10 bil

W kategorii: Wyniki - Green Club Amator Cup

Czasami opisy do turniejów same się piszą, zwykle wtedy gdy jest do opowiedzenia historia. Z jednej strony była to opowieść Dominika Brzozowskiego, który awansował z grupy z jednym zwycięstwem i trzema małymi partiami na debecie by dotrzeć do finału i być o kilka bil od zwycięstwa. Z drugiej właściciela klubu Leszka Pieśniaka, który zawędrował do półfinału i tu wygrywał już 2-1 w meczu do 3 zwycięstw, jednak to Dominik wbijał decydujące bile. Historie jednak są niedopowiedziane, gdyż wszystkich pogodził bezbłędny tego dnia Norbert Żelasko. Przed Dominikiem wygrał bliski mecz z Michałem Muklewiczem a wcześniej z Piotrem Zimnym i z Osmanem Muklewiczem, w którym wbił dwie bile. Dwa razy na 3 faule i raz po pomyłce Osmana na 9 dobił wspomniane dwie bile. Zresztą Norbert z Dominikiem zagrali wcześniej w jednej grupie…

#GreenClubAmatorCup #GreenClubGdańsk #NorbertŻelasko #DominikBrzozowski

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Green Club Gdańsk (@greenclubgdansk)

ranking uwzględniający dwa najsłabsze występy w cyklu:

Miejsce Zawodnik WSP 04.07 11.07 18.07 25.07 01.08 08.08 15.08 22.08 29.08 min Suma Poniedziałki Wynik Pn
1 Łukasz Korsak 5,38 9 6 10 5 6 5 4 3 4 7 52 45
2 Osman Muklewicz 5,27 5 10 4 6 9 4 5 0 5 4 48 44
3 Michał Muklewicz 7,16 0 0 4 10 3 10 8 0 8 0 43 43
4 Krzysztof Wodecki 5,36 4 0 5 6 4 5 8 8 4 4 44 40
5 Maciej Raniszewski 5,00 4 8 0 0 10 6 6 2 4 0 40 40
6 Tomasz Dzienisz 4,58 4 4 5 8 8 0 5 5 2 2 41 39
7 Robert Kozakiewicz 4,76 6 6 4 4 6 6 4 3 6 7 45 38
8 Mateusz Kur 4,85 5 0 3 6 6 3 3 3 6 3 35 32
9 Łukasz Kryger 4,41 0 0 9 8 5 4 0 4 0 0 30 30
10 Krzysztof Rymarski 3,48 6 3 6 3 4 0 3 4 3 3 32 29
11 Tomasz Krysztofik 6,03 6 0 0 0 0 0 6 10 6 0 28 28
12 Paweł Olesiejuk 4,66 0 5 6 6 0 5 0 6 0 0 28 28
13 Piotr Zimny 4,07 0 5 5 0 3 4 0 2 6 0 25 25
14 Wiesław Brzozowski 3,64 8 0 3 0 5 2 0 2 4 0 24 24
15 Leszek Pieśniak 3,44 0 0 0 4 3 0 4 4 8 0 23 23
16 Mariusz Stefański 4,22 3 0 8 0 4 0 5 0 3 0 23 23
17 Wojciech Zosiuk 4,85 2 4 2 9 0 0 0 5 0 0 22 22
18 Edyta Jaworska 2,89 2 0 3 4 2 3 4 4 0 0 22 22
19 Dominik Brzozowski 3,60 3 0 3 0 0 3 0 3 9 0 21 21
20 Michał Panasiuk 4,97 8 0 6 0 0 0 0 0 5 0 19 19
21 Szczepan Wójcik 4,52 0 4 0 0 4 5 0 0 5 0 18 18
22 Krzysztof Ehlert 4,18 0 6 2 0 4 0 6 0 0 0 18 18
23 Paweł Stuczyński 4,40 0 0 0 0 0 8 0 6 3 0 17 17
24 Sławomir Rudziewicz 4,52 0 0 3 0 0 4 10 0 0 0 17 17
25 Mirosław Murawski 4,32 0 9 3 0 0 0 0 4 0 0 16 16
26 Piotr Szulc 2,89 0 0 5 0 0 4 4 0 2 0 15 15
27 Norbert Żelasko 6,63 4 0 0 0 0 0 0 0 10 0 14 14
28 Joanna Połubińska N 0 0 0 3 2 2 0 2 4 0 13 13
29 Adam Michalak 3,30 0 0 0 0 0 9 2 0 2 0 13 13
30 Grzegorz Tabeau 3,06 0 4 0 4 2 3 0 0 0 0 13 13
31 Ireneusz Szczepanek 3,70 6 0 0 4 0 0 3 0 0 0 13 13
32 Patryk Bradtke 3,27 0 0 0 0 0 3 0 6 3 0 12 12
33 Jacek Stolarczyk 3,24 0 0 0 0 0 6 3 0 3 0 12 12
34 Przemysław Burczyk 2,74 0 3 2 3 2 2 0 0 0 0 12 12
35 Grzegorz Jurek 4,36 0 0 0 0 0 8 4 0 0 0 12 12
36 Mateusz Majer 4,38 0 0 6 0 0 0 6 0 0 0 12 12
37 Jacek Wrzos 4,70 0 0 0 5 0 0 0 6 0 0 11 11
38 Kamil Chiliński 4,60 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 10
39 Piotr Ostrowski 4,22 0 2 8 0 0 0 0 0 0 0 10 10
40 Piotr Stanisz 3,70 0 0 4 0 0 0 0 0 5 0 9 9
41 Krystian Wyszczelski 6,30 0 0 0 0 0 0 0 9 0 0 9 9
42 Tomasz Kuraś 5,33 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 9 9
43 Andrzej Pakuła 5,40 0 0 0 0 0 0 9 0 0 0 9 9
44 Karol Abramowicz 3,95 0 0 0 0 0 0 0 8 0 0 8 8
45 Patryk Statkiewicz 7,10 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 8 8
46 Haning Solem 3,95 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 8 8
47 Krzysztof Trybała 4,43 0 0 2 0 0 6 0 0 0 0 8 8
48 Maciej Szweda 5,12 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 7 7
49 Andrzej Krause 5,04 0 0 0 0 0 0 2 0 4 0 6 6
50 Tomasz Karpowicz 3,00 0 0 0 0 0 3 0 3 0 0 6 6
51 Michał Filipowicz 3,40 0 4 0 2 0 0 0 0 0 0 6 6
52 Krzysztof Rydzewski 4,65 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 6 6
53 Paulina Jezierska N 0 0 0 0 0 0 0 2 3 0 5 5
54 Magda Filipowicz N 0 2 0 3 0 0 0 0 0 0 5 5
55 Krzysztof Kasprzak 2,90 0 0 0 3 0 2 0 0 0 0 5 5
56 Paweł Boguszewski N 0 0 0 0 3 0 2 0 0 0 5 5
57 Przemysław Weber N 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 5 5
58 Piotr Winiarz 3,10 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 4 4
59 Adrian Szuprytowski 3,10 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 4 4
60 Patryk Jełowicki N 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 4 4
61 Paweł Sugalski 4,80 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3
62 Tomasz Młodziński 5,25 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3
63 Piotr Rutkowski 3,00 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3
64 Paulina Furmanek 2,55 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3
65 Roman Konkel 3,90 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 3 3
66 Paweł Ostrowski 3,45 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 3 3
67 Przemysław Przybysz N 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 3 3
68 Jarosław Cziż N 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2
69 Michał Stylski 2,90 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 2
70 Radosław Szagun 3,35 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2 2
71 Agnieszka Kryza N 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 2
72 Marcin Masłowski N 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 2

czytaj dalej

Legenda:

- Turniej bilardowy - Green Club Amator Cup
- Turniej bilardowy – MP Amatorów BSACh
- Turniej bilardowy - Amatorski Puchar Gdańska
- Turniej bilardowy - Amatorskie Mistrzostwa Pomorza

- Turniej bilardowy - Otwarte Mistrzostwa Gdańska
- Mecz ligowy
- Transmisja na żywo
- Promocje Green Club Gdańsk
- Turniej bilardowy - inne
- Akademia Bilardowa

O Green Clubie

logo-bigKlub bilardowy GREEN CLUB jest największym klubem bilardowym w Gdańsku i Trójmieście! 16 profesjonalnych 9 ft stołów do bilarda Dynamic oraz WIK i dwa 12 ft stóły do snookera marki Shender umożliwiają świetną zabawę zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. W każdy poniedziałek organizujemy turniej bilardowy dla amatorów, w czwartki w trakcie roku akademickiego turnieje studenckie. W klubie odbywają się zawody II – ligowych drużyn GREEN CLUB GDAŃSK. Chcemy być nie tylko największym ale i najlepszym klubem bilardowym dlatego regularnie wymieniamy sukno i na bieżąco je konserwujemy. Gramy wysokiej jakości bilami firmy Aramith. Konserwujemy i wymieniamy w razie potrzeby kije na stojakach. Dla osób zainteresowanych posiadamy w sprzedaży w rozsądnych cenach popularne kije i akcesoria bilardowe dostępne od ręki lub na zamówienie. Zawsze służymy fachową radą.

Zapalonych amatorów zapraszamy do Akademii Bilardowej Andrzeja Winogradowa, kapitana naszej I-ligowej drużyny oraz Mistrza Polski 2008/2009!

W klubie znajdują się wspomniany stół do snookera, piłkarzyki i darty. Zawsze gdy jest ciekawa transmisja w TV można ją obejrzeć wyświetlaną z projektora na dużym ekranie. Oglądanie łączymy często z dodatkową zabawą np. losowaniem nagród dodatkowo często przeprowadzamy konkursy na naszym profilu na facebooku -https://www.facebook.com/GreenClubGdansk . Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by przyjść ze znajomymi i tylko wypić piwo lub drinka. Tu zawsze czekają na Was świetne promocje!

Bar serwuje także świeżo przyrządzane dania gorące i przekąski.

W miłej atmosferze możesz u nas zorganizować każdą imprezę – urodziny, imieniny, a także spotkanie integracyjne.

Spotkajmy się w Greenie!

Przydatne informacje

Dane kontaktowe:
GREEN CLUB
ul. Hynka 69
Gdańsk
tel. 58 761 82 93
mob. 534 534 571Godziny otwarcia:
Niedziela-Czwartek od 12:00 do 24:00 lub do ostatniego klienta!
Piątek-Sobota od 12:00 do 01:30 lub do ostatniego klienta!

Hynka 69, Gdańsk 587618293 534534571

Green Club - Największy i najlepszy klub bilardowy w Trójmieście