Przydatne informacje

Dane kontaktowe:
GREEN CLUB
ul. Hynka 69
Gdańsk
§ tel. 58 761 82 93
mob. 534 534 571

Godziny otwarcia:
Codziennie od 12:00 do 24:00 lub do ostatniego klienta!

Ostatnie posty

Green Club - największy klub bilardowy w Trójmieście!
2018-02-19 03:29

Patryk Statkiewicz po raz drugi, Łukasz Korsak wraca na prowadzenie

W kategorii: Wyniki - Green Club Amator Cup

Patryk Statkiewicz wygrywa drugi w tym cyklu turniej, w finale pokonując Macieja Raniszewskiego. Na prowadzenie w cyklu powrócił Łukasz Korsak.

Miejsce Zawodnik WSP 08.01 15.01 22.01 29.01 05.02 12.02 min Suma Poniedziałki
1 Łukasz Korsak 5,57 ↑ 6 6 8 8 3 4 35
2 Krzysztof Polaszek 5,18 ↑ 5 5 6 5 8 6 35
3 Krzysztof Wodecki 5,03 ↑ 8 3 5 5 10 3 34
4 Maciej Raniszewski 5,40 ↑ 4 6 6 4 5 9 34
5 Tomasz Młodziński 5,45 ↑ 0 10 9 3 6 4 0 32
6 Karol Abramowicz 4,22 ↑ 3 8 5 8 5 2 31
7 Mirosław Ziętarski 4,64 ↑ 8 2 8 5 0 8 31
8 Mirosław Murawski 4,98 ↑ 10 3 6 4 6 0 29
9 Wojciech Zosiuk 4,89 ↑ 9 5 4 5 5 0 28
10 Mariusz Stefański 4,74 ↑ 4 6 10 3 3 0 26
11 Zbigniew Samsel 4,32 ↓ 4 5 5 3 4 4 25
12 Michał Gajewski 4,43 ↓ 5 5 4 0 5 6 25
13 Patryk Statkiewicz 7,00 ↑ 0 0 0 10 5 10 25
14 Osman Muklewicz 5,00 ↑ 4 2 4 0 8 6 24
15 Michał Macuga 4,56 ↑ 5 3 5 0 5 5 23
16 Piotr Szulc 3,45 ↑ 3 5 2 3 4 6 23
17 Kacper Konkel 4,98 ↑ 0 4 0 6 5 8 23
18 Dominik Brzozowski 3,55 ↑ 6 4 4 3 5 0 22
19 Wiesław Brzozowski 3,49 ↓ 3 4 4 2 6 2 21
20 Cezary Bączkiewicz 3,78 ↑ 5 4 0 4 3 5 21
21 Grzegorz Tabeau 4,02 ↑ 2 5 0 5 4 4 20
22 Przemysław Burczyk 2,92 ↑ 5 4 3 2 4 0 18
23 Tomasz Kuraś 5,12 ↑ 0 0 0 9 5 3 17
24 Piotr Zimny 2,93 ↓ 3 3 3 2 2 4 17
25 Michał Muklewicz 5,39 ↓ 5 5 0 0 2 5 17
26 Leszek Pieśniak 3,32 ↑ 5 0 4 4 3 0 16
27 Michał Świderski 4,35 ↓ 2 0 5 5 4 0 16
28 Robert Kowalski 2,57 ↓ 4 2 2 2 3 3 16
29 Roman Konkel 2,99 ↑ 0 4 0 6 3 3 16
30 Tomasz Dzienisz 4,01 ↑ 4 4 3 0 0 5 16
31 Paweł Olesiejuk 3,59 ↑ 3 5 3 0 4 0 15
32 Radosław Szagun 3,90 ↓ 5 2 5 0 0 3 15
33 Joanna Połubińska 2,88 ↓ 4 0 3 3 2 2 14
34 Krzysztof Kasprzak 3,44 ↓ 0 2 3 5 3 0 13
35 Bartosz Skwarło 4,05 ↓ 0 9 0 0 4 0 13
36 Krzysztof Leżoń 3,67 ↓ 2 3 4 3 0 0 12
37 Paweł Szczepański 2,43 ↓ 3 3 2 2 2 0 12
38 Karol Drapiewski 3,25 ↓ 0 0 0 5 4 3 12
39 Andrzej Pakuła 4,70 ↑ 0 0 5 0 6 0 11
40 Mateusz Majer 4,61 ↑ 0 4 0 6 0 0 10
41 Przemysław Piatczyc 2,84 ↓ 2 0 3 2 3 0 10
42 Ireneusz Szczepanek 3,18 ↓ 0 2 2 2 0 4 10
43 Grzegorz Jurek 4,49 ↓ 6 3 0 0 0 0 9
44 Tomasz Krysztofik 6,30 ↑ 0 0 0 0 9 0 9
45 Fabian Duszyński 3,01 ↑ 0 2 0 4 0 3 9
46 Michał Panasiuk 4,09 ↑ 0 0 0 0 5 4 9
47 Przemysław Czernis 3,50 ↑ 0 8 0 0 0 0 8
48 Mariusz Symonowicz 3,28 ↓ 2 3 3 0 0 0 8
49 Michał Filipowicz 2,78 ↑ 0 5 0 3 0 0 8
50 Mateusz Janowski 3,19 ↑ 0 0 4 4 0 0 8
51 Paulina Furmanek 2,78 ↑ 0 0 0 5 3 0 8
52 Tomasz Karpowicz 3,08 ↑ 5 0 2 0 0 0 7
53 Damian Rzepka 3,08 ↑ 0 0 0 5 2 0 7
54 Cezary Antczak 3,30 ↑ 6 0 0 0 0 0 6
55 Krzysztof Lasota 5,55 ↑ 0 6 0 0 0 0 6
56 Paweł Kapczyński 4,65 ↑ 0 0 6 0 0 0 6
57 Aly Kerr 3,30 ↑ 0 0 0 6 0 0 6
58 Artur Mocarski 2,59 ↑ 0 0 0 4 2 0 6
59 Paweł Dziwosz 4,10 ↑ 5 0 0 0 0 0 5
60 Marcin Saczewa 4,10 ↑ 0 5 0 0 0 0 5
61 Bartosz Pietraszuk 3,20 ↑ 0 0 5 0 0 0 5
62 Mateusz Kur 5,00 ↓ 0 0 0 0 0 5 5
63 Arkadiusz Kogut 4,10 ↑ 0 0 0 0 0 5 5
64 Krzysztof Rydzewski 4,45 ↓ 4 0 0 0 0 0 4
65 Sławomir Zakrzewski 4,00 ↓ 4 0 0 0 0 0 4
66 Piotr Stanisz 3,55 ↑ 0 4 0 0 0 0 4
67 Sławomir Rudziewicz 3,55 ↑ 0 0 0 4 0 0 4
68 Robert Kozakiewicz 4,45 ↓ 0 0 0 4 0 0 4
69 Marcin Waliszewski 4,00 ↓ 0 0 0 0 4 0 4
70 Paweł Mallach 3,00 ↓ 3 0 0 0 0 0 3
71 Edyta Jaworska 2,55 ↑ 3 0 0 0 0 0 3
72 Artur Chmieliński 2,55 ↑ 3 0 0 0 0 0 3
73 Dimitr Łyczko 3,90 ↓ 0 3 0 0 0 0 3
74 Szczepan Burczak N ↓ 0 0 0 3 0 0 3
75 Patryk Matura N ↑ 2 0 0 0 0 0 2
76 Jacek Rynkiewicz 2,90 ↓ 2 0 0 0 0 0 2
77 Jarosław Żuk 2,90 ↓ 0 0 2 0 0 0 2
78 Grzegorz Lasota 6,05 ↓ 0 0 0 2 0 0 2
79 Vytautas Żebrauskas 3,35 ↓ 0 0 0 2 0 0 2
80 Krzysztof Płókarz N ↓ 0 0 0 0 2 0 2
81 Krzysztof Doroszkiewicz 5,15 ↓ 0 0 0 0 0 2 2

czytaj dalej

Green Club - największy klub bilardowy w Trójmieście!
2018-02-12 05:01

Krzysztof Wodecki wygrywa w 8 bil i zostaje nowym liderem cyklu

W kategorii: Wyniki - Green Club Amator Cup

W późno zakończonym turnieju poniedziałkowym wygrał Krzysztof Wodecki przed Tomaszem Krysztofikiem i został nowym liderem cyklu:

Miejsce Zawodnik WSP 08.01 15.01 22.01 29.01 05.02 min Suma Poniedziałki
1 Krzysztof Wodecki 5,26 ↑ 8 3 5 5 10 31
2 Łukasz Korsak 5,75 ↑ 6 6 8 8 3 31
3 Karol Abramowicz 4,47 ↑ 3 8 5 8 5 29
4 Mirosław Murawski 4,98 ↑ 10 3 6 4 6 29
5 Krzysztof Polaszek 5,09 ↑ 5 5 6 5 8 29
6 Wojciech Zosiuk 4,89 ↑ 9 5 4 5 5 28
7 Tomasz Młodziński 5,61 ↑ 0 10 9 3 6 0 28
8 Mariusz Stefański 4,74 ↑ 4 6 10 3 3 26
9 Maciej Raniszewski 5,00 ↓ 4 6 6 4 5 25
10 Mirosław Ziętarski 4,26 ↑ 8 2 8 5 0 23
11 Dominik Brzozowski 3,55 ↑ 6 4 4 3 5 22
12 Zbigniew Samsel 4,36 ↓ 4 5 5 3 4 21
13 Michał Gajewski 4,25 ↓ 5 5 4 0 5 19
14 Wiesław Brzozowski 3,66 ↑ 3 4 4 2 6 19
15 Michał Macuga 4,51 ↑ 5 3 5 0 5 18
16 Osman Muklewicz 4,89 ↓ 4 2 4 0 8 18
17 Przemysław Burczyk 2,92 ↑ 5 4 3 2 4 18
18 Piotr Szulc 3,16 ↑ 3 5 2 3 4 17
19 Cezary Bączkiewicz 3,64 ↑ 5 4 0 4 3 16
20 Leszek Pieśniak 3,32 ↑ 5 0 4 4 3 16
21 Grzegorz Tabeau 4,03 ↑ 2 5 0 5 4 16
22 Michał Świderski 4,35 ↓ 2 0 5 5 4 16
23 Kacper Konkel 4,64 ↑ 0 4 0 6 5 15
24 Patryk Statkiewicz 6,67 ↑ 0 0 0 10 5 15
25 Paweł Olesiejuk 3,59 ↑ 3 5 3 0 4 15
26 Tomasz Kuraś 5,36 ↑ 0 0 0 9 5 14
27 Piotr Zimny 2,81 ↓ 3 3 3 2 2 13
28 Robert Kowalski 2,53 ↓ 4 2 2 2 3 13
29 Krzysztof Kasprzak 3,44 ↓ 0 2 3 5 3 13
30 Roman Konkel 2,99 ↑ 0 4 0 6 3 13
31 Bartosz Skwarło 4,05 ↑ 0 9 0 0 4 13
32 Radosław Szagun 4,00 ↑ 5 2 5 0 0 12
33 Krzysztof Leżoń 3,67 ↓ 2 3 4 3 0 12
34 Michał Muklewicz 5,43 ↓ 5 5 0 0 2 12
35 Paweł Szczepański 2,43 ↓ 3 3 2 2 2 12
36 Joanna Połubińska 2,97 ↓ 4 0 3 3 2 12
37 Tomasz Dzienisz 3,90 ↓ 4 4 3 0 0 11
38 Andrzej Pakuła 4,70 ↑ 0 0 5 0 6 11
39 Mateusz Majer 4,61 ↑ 0 4 0 6 0 10
40 Przemysław Piatczyc 2,84 ↓ 2 0 3 2 3 10
41 Grzegorz Jurek 4,49 ↓ 6 3 0 0 0 9
42 Tomasz Krysztofik 6,30 ↑ 0 0 0 0 9 9
43 Karol Drapiewski 3,28 ↑ 0 0 0 5 4 9
44 Przemysław Czernis 3,50 ↑ 0 8 0 0 0 8
45 Mariusz Symonowicz 3,28 ↓ 2 3 3 0 0 8
46 Michał Filipowicz 2,78 ↑ 0 5 0 3 0 8
47 Mateusz Janowski 3,19 ↑ 0 0 4 4 0 8
48 Paulina Furmanek 2,78 ↑ 0 0 0 5 3 8
49 Tomasz Karpowicz 3,08 ↑ 5 0 2 0 0 7
50 Damian Rzepka 3,08 ↑ 0 0 0 5 2 7
51 Cezary Antczak 3,30 ↑ 6 0 0 0 0 6
52 Krzysztof Lasota 5,55 ↑ 0 6 0 0 0 6
53 Paweł Kapczyński 4,65 ↑ 0 0 6 0 0 6
54 Ireneusz Szczepanek 3,09 ↓ 0 2 2 2 0 6
55 Fabian Duszyński 3,01 ↑ 0 2 0 4 0 6
56 Aly Kerr 3,30 ↑ 0 0 0 6 0 6
57 Artur Mocarski 2,59 ↑ 0 0 0 4 2 6
58 Paweł Dziwosz 4,10 ↑ 5 0 0 0 0 5
59 Marcin Saczewa 4,10 ↑ 0 5 0 0 0 5
60 Bartosz Pietraszuk 3,20 ↑ 0 0 5 0 0 5
61 Michał Panasiuk 4,10 ↑ 0 0 0 0 5 5
62 Krzysztof Rydzewski 4,45 ↓ 4 0 0 0 0 4
63 Sławomir Zakrzewski 4,00 ↓ 4 0 0 0 0 4
64 Piotr Stanisz 3,55 ↑ 0 4 0 0 0 4
65 Sławomir Rudziewicz 3,55 ↑ 0 0 0 4 0 4
66 Robert Kozakiewicz 4,45 ↓ 0 0 0 4 0 4
67 Marcin Waliszewski 4,00 ↓ 0 0 0 0 4 4
68 Paweł Mallach 3,00 ↓ 3 0 0 0 0 3
69 Edyta Jaworska 2,55 ↑ 3 0 0 0 0 3
70 Artur Chmieliński 2,55 ↑ 3 0 0 0 0 3
71 Dimitr Łyczko 3,90 ↓ 0 3 0 0 0 3
72 Szczepan Burczak N ↓ 0 0 0 3 0 3
73 Patryk Matura N ↑ 2 0 0 0 0 2
74 Jacek Rynkiewicz 2,90 ↓ 2 0 0 0 0 2
75 Jarosław Żuk 2,90 ↓ 0 0 2 0 0 2
76 Grzegorz Lasota 6,05 ↓ 0 0 0 2 0 2
77 Vytautas Żebrauskas 3,35 ↓ 0 0 0 2 0 2
78 Krzysztof Płókarz N ↓ 0 0 0 0 2 2

czytaj dalej

Green Club - największy klub bilardowy w Trójmieście!
2018-02-06 11:42

Faza grupowa ligi snookerowej zakończona

W kategorii: Wyniki - Gdańska Indywidualna Liga Snookerowa

Zakończyła sie faza grupowa ligi snookerowej. W tej edycji obrodziło w wysokie breaki. Prym wiedzie jak narazie Andrzej Pakuła z wynikiem 83, tuz za nim Chris Koba z 76 na trzecim miejscu Mateusz Kur z sześćdziesiątką. Brawo! Wszystko to działo się w grupie pierwszej, w której końcowa kolejność przedstawia się nastepująco:

grupa 1 mecze + – bilans proc
Christopher Koba 9 49 5 44 0,91
Marcin Zwięgała 9 41 13 28 0,76
Andrzej Pakuła 9 39 15 24 0,72
Mateusz Kur 9 37 17 20 0,69
Michał Luther 8 26 22 4 0,54
Jarosław Krzymowski 9 17 37 -20 0,31
Tomasz Dzienisz 8 16 32 -16 0,33
Henryk Krygier 9 14 40 -26 0,26
Andrzej Płaziński 9 12 42 -30 0,22
Bartek Janiszewski 7 8 34 -26 0,19

W grupie drugie breaki zostały zachowane na fazę playoff ;-) a tabela wygląda tak:

Grupa 2 mecze + – bilans proc
Andrzej Winogradow 9 47 7 40 0,87
Łukasz Guzowski 9 44 10 34 0,81
Sławomir Rudziewicz 9 33 21 12 0,61
Paweł Stuczyński 9 31 23 8 0,57
Krzysztof Wodecki 9 31 23 8 0,57
Artur Chmieliński 9 22 32 -10 0,41
Grzegorz Jurek 8 20 28 -8 0,42
Radosław Szagun 9 19 35 -16 0,35
Piotr Szulc 9 15 39 -24 0,28
Daniel Czajkowski 8 2 46 -44 0,04

Faza playoff potrwa do końca lutego, po tygodniu na 1/4, 1/2 i finał a pary wygladają tak:

Runda 10 termin do 10.02
1/4 finału
Christopher Koba Paweł Stuczyński
Łukasz Guzowski Andrzej Pakuła
Marcin Zwięgała Sławomir Rudziewicz
Andrzej Winogradow Mateusz Kur

czytaj dalej

Green Club - największy klub bilardowy w Trójmieście!
2018-02-05 11:29

Patryk Statkiewicz wygrywa w 10 bil

W kategorii: Wyniki - Green Club Amator Cup

Patryk Statkiewicz okazał się najlepszy w turnieju w 10 bil, w finale pokonał Tomasza Kurasia. Na czele rankingu Łukasz Korsak przed Karolem Abramowiczem

Miejsce Zawodnik WSP 08.01 15.01 22.01 29.01 min Suma Poniedziałki
1 Łukasz Korsak 6,05 ↑ 6 6 8 8 28
2 Karol Abramowicz 4,41 ↑ 3 8 5 8 24
3 Mariusz Stefański 4,93 ↑ 4 6 10 3 23
4 Mirosław Murawski 4,86 ↑ 10 3 6 4 23
5 Wojciech Zosiuk 4,87 ↑ 9 5 4 5 23
6 Mirosław Ziętarski 4,26 ↑ 8 2 8 5 23
7 Tomasz Młodziński 5,57 ↑ 0 10 9 3 0 22
8 Krzysztof Wodecki 4,73 ↑ 8 3 5 5 21
9 Krzysztof Polaszek 4,76 ↑ 5 5 6 5 21
10 Maciej Raniszewski 5,00 ↓ 4 6 6 4 20
11 Dominik Brzozowski 3,39 ↑ 6 4 4 3 17
12 Zbigniew Samsel 4,40 ↓ 4 5 5 3 17
13 Michał Gajewski 4,17 ↓ 5 5 4 0 14
14 Przemysław Burczyk 2,80 ↑ 5 4 3 2 14
15 Michał Macuga 4,46 ↓ 5 3 5 0 13
16 Wiesław Brzozowski 3,40 ↓ 3 4 4 2 13
17 Piotr Szulc 3,07 ↑ 3 5 2 3 13
18 Cezary Bączkiewicz 3,72 ↑ 5 4 0 4 13
19 Leszek Pieśniak 3,35 ↑ 5 0 4 4 13
20 Radosław Szagun 4,00 ↑ 5 2 5 0 12
21 Krzysztof Leżoń 3,67 ↓ 2 3 4 3 12
22 Grzegorz Tabeau 4,03 ↑ 2 5 0 5 12
23 Michał Świderski 4,39 ↓ 2 0 5 5 12
24 Paweł Olesiejuk 3,54 ↑ 3 5 3 0 11
25 Tomasz Dzienisz 3,90 ↓ 4 4 3 0 11
26 Piotr Zimny 2,90 ↓ 3 3 3 2 11
27 Michał Muklewicz 5,81 ↓ 5 5 0 0 10
28 Osman Muklewicz 4,55 ↓ 4 2 4 0 10
29 Robert Kowalski 2,47 ↓ 4 2 2 2 10
30 Paweł Szczepański 2,48 ↓ 3 3 2 2 10
31 Joanna Połubińska 3,08 ↑ 4 0 3 3 10
32 Krzysztof Kasprzak 3,48 ↓ 0 2 3 5 10
33 Mateusz Majer 4,61 ↑ 0 4 0 6 10
34 Roman Konkel 2,99 ↑ 0 4 0 6 10
35 Kacper Konkel 4,61 ↑ 0 4 0 6 10
36 Patryk Statkiewicz 6,85 ↑ 0 0 0 10 10
37 Bartosz Skwarło 4,05 ↑ 0 9 0 0 9
38 Grzegorz Jurek 4,49 ↓ 6 3 0 0 9
39 Tomasz Kuraś 5,40 ↑ 0 0 0 9 9
40 Przemysław Czernis 3,50 ↑ 0 8 0 0 8
41 Mariusz Symonowicz 3,28 ↓ 2 3 3 0 8
42 Michał Filipowicz 2,78 ↑ 0 5 0 3 8
43 Mateusz Janowski 3,19 ↑ 0 0 4 4 8
44 Tomasz Karpowicz 3,08 ↑ 5 0 2 0 7
45 Przemysław Piatczyc 2,82 ↓ 2 0 3 2 7
46 Cezary Antczak 3,30 ↓ 6 0 0 0 6
47 Krzysztof Lasota 5,55 ↑ 0 6 0 0 6
48 Paweł Kapczyński 4,65 ↑ 0 0 6 0 6
49 Ireneusz Szczepanek 3,09 ↓ 0 2 2 2 6
50 Fabian Duszyński 3,01 ↑ 0 2 0 4 6
51 Aly Kerr 3,30 ↑ 0 0 0 6 6
52 Paweł Dziwosz 4,10 ↑ 5 0 0 0 5
53 Marcin Saczewa 4,10 ↑ 0 5 0 0 5
54 Andrzej Pakuła 4,55 ↑ 0 0 5 0 5
55 Bartosz Pietraszuk 3,20 ↑ 0 0 5 0 5
56 Paulina Furmanek 2,75 ↑ 0 0 0 5 5
57 Damian Rzepka 3,20 ↑ 0 0 0 5 5
58 Karol Drapiewski 3,20 ↑ 0 0 0 5 5
59 Krzysztof Rydzewski 4,45 ↓ 4 0 0 0 4
60 Sławomir Zakrzewski 4,00 ↓ 4 0 0 0 4
61 Piotr Stanisz 3,55 ↑ 0 4 0 0 4
62 Artur Mocarski 2,65 ↑ 0 0 0 4 4
63 Sławomir Rudziewicz 3,55 ↑ 0 0 0 4 4
64 Robert Kozakiewicz 4,45 ↓ 0 0 0 4 4
65 Paweł Mallach 3,00 ↓ 3 0 0 0 3
66 Edyta Jaworska 2,55 ↑ 3 0 0 0 3
67 Artur Chmieliński 2,55 ↑ 3 0 0 0 3
68 Dimitr Łyczko 3,90 ↓ 0 3 0 0 3
69 Szczepan Burczak N ↓ 0 0 0 3 3
70 Patryk Matura N ↑ 2 0 0 0 2
71 Jacek Rynkiewicz 2,90 ↓ 2 0 0 0 2
72 Jarosław Żuk 2,90 ↓ 0 0 2 0 2
73 Grzegorz Lasota 6,05 ↓ 0 0 0 2 2
74 Vytautas Żebrauskas 3,35 ↓ 0 0 0 2 2

czytaj dalej

Green Club - największy klub bilardowy w Trójmieście!
2018-01-29 11:42

Mariusz Stefański najlepszy w 8 bil dzięki czemu zostaje nowym liderem cyklu

W kategorii: Wyniki - Green Club Amator Cup

Mariusz Stefański tuz po powrocie z PolTouru zwyciężył na turnieju poniedziąłkowym, gdzie w finale pokonał Tomasza Młodzińskiego, dzięki czemu został nowym liderem cyklu.

Miejsce Zawodnik WSP 08.01 15.01 22.01 min Suma Poniedziałki
1 Łukasz Korsak 5,84 ↑ 6 6 8 20
2 Mariusz Stefański 5,14 ↑ 4 6 10 20
3 Mirosław Murawski 4,96 ↑ 10 3 6 19
4 Tomasz Młodziński 5,85 ↑ 0 10 9 0 19
5 Wojciech Zosiuk 4,86 ↑ 9 5 4 18
6 Mirosław Ziętarski 4,18 ↑ 8 2 8 18
7 Karol Abramowicz 4,01 ↑ 3 8 5 16
8 Krzysztof Wodecki 4,70 ↑ 8 3 5 16
9 Krzysztof Polaszek 4,74 ↑ 5 5 6 16
10 Maciej Raniszewski 5,11 ↑ 4 6 6 16
11 Michał Gajewski 4,17 ↑ 5 5 4 14
12 Dominik Brzozowski 3,43 ↑ 6 4 4 14
13 Zbigniew Samsel 4,55 ↑ 4 5 5 14
14 Michał Macuga 4,46 ↓ 5 3 5 13
15 Przemysław Burczyk 2,89 ↑ 5 4 3 12
16 Radosław Szagun 4,00 ↑ 5 2 5 12
17 Paweł Olesiejuk 3,54 ↑ 3 5 3 11
18 Tomasz Dzienisz 3,90 ↓ 4 4 3 11
19 Wiesław Brzozowski 3,55 ↑ 3 4 4 11
20 Michał Muklewicz 5,81 ↓ 5 5 0 10
21 Piotr Szulc 3,08 ↑ 3 5 2 10
22 Osman Muklewicz 4,55 ↓ 4 2 4 10
23 Bartosz Skwarło 4,05 ↓ 0 9 0 9
24 Grzegorz Jurek 4,49 ↓ 6 3 0 9
25 Cezary Bączkiewicz 3,69 ↑ 5 4 0 9
26 Piotr Zimny 3,00 ↓ 3 3 3 9
27 Leszek Pieśniak 3,28 ↑ 5 0 4 9
28 Krzysztof Leżoń 3,75 ↓ 2 3 4 9
29 Przemysław Czernis 3,50 ↑ 0 8 0 8
30 Robert Kowalski 2,53 ↑ 4 2 2 8
31 Paweł Szczepański 2,54 ↑ 3 3 2 8
32 Mariusz Symonowicz 3,28 ↓ 2 3 3 8
33 Grzegorz Tabeau 3,92 ↓ 2 5 0 7
34 Tomasz Karpowicz 3,08 ↑ 5 0 2 7
35 Joanna Połubińska 3,09 ↑ 4 0 3 7
36 Michał Świderski 4,33 ↓ 2 0 5 7
37 Cezary Antczak 3,30 ↓ 6 0 0 6
38 Krzysztof Lasota 5,55 ↑ 0 6 0 6
39 Paweł Kapczyński 4,65 ↑ 0 0 6 6
40 Paweł Dziwosz 4,10 ↑ 5 0 0 5
41 Marcin Saczewa 4,10 ↑ 0 5 0 5
42 Michał Filipowicz 2,75 ↑ 0 5 0 5
43 Przemysław Piatczyc 2,91 ↓ 2 0 3 5
44 Krzysztof Kasprzak 3,32 ↓ 0 2 3 5
45 Andrzej Pakuła 4,55 ↑ 0 0 5 5
46 Bartosz Pietraszuk 3,20 ↑ 0 0 5 5
47 Krzysztof Rydzewski 4,45 ↓ 4 0 0 4
48 Sławomir Zakrzewski 4,00 ↓ 4 0 0 4
49 Mateusz Majer 4,45 ↓ 0 4 0 4
50 Piotr Stanisz 3,55 ↑ 0 4 0 4
51 Roman Konkel 2,65 ↑ 0 4 0 4
52 Kacper Konkel 4,45 ↓ 0 4 0 4
53 Ireneusz Szczepanek 3,22 ↓ 0 2 2 4
54 Mateusz Janowski 3,10 ↑ 0 0 4 4
55 Paweł Mallach 3,00 ↓ 3 0 0 3
56 Edyta Jaworska 2,55 ↑ 3 0 0 3
57 Artur Chmieliński 2,55 ↑ 3 0 0 3
58 Dimitr Łyczko 3,90 ↓ 0 3 0 3
59 Patryk Matura N ↓ 2 0 0 2
60 Jacek Rynkiewicz 2,90 ↓ 2 0 0 2
61 Fabian Duszyński 2,90 ↓ 0 2 0 2
62 Jarosław Żuk 2,90 ↓ 0 0 2 2

czytaj dalej

Legenda:

- Turniej bilardowy - Green Club Amator Cup
- Turniej bilardowy – MP Amatorów BSACh
- Turniej bilardowy - Amatorski Puchar Gdańska
- Turniej bilardowy - Amatorskie Mistrzostwa Pomorza

- Turniej bilardowy - Otwarte Mistrzostwa Gdańska
- Mecz ligowy
- Transmisja na żywo
- Promocje Green Club Gdańsk
- Turniej bilardowy - inne
- Akademia Bilardowa

O Green Clubie

logo-bigKlub bilardowy GREEN CLUB jest największym klubem bilardowym w Gdańsku i Trójmieście! 16 profesjonalnych 9 ft stołów do bilarda Dynamic oraz WIK i dwa 12 ft stóły do snookera marki Shender umożliwiają świetną zabawę zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. W każdy poniedziałek organizujemy turniej bilardowy dla amatorów, w czwartki w trakcie roku akademickiego turnieje studenckie. W klubie odbywają się zawody II – ligowych drużyn GREEN CLUB GDAŃSK. Chcemy być nie tylko największym ale i najlepszym klubem bilardowym dlatego regularnie wymieniamy sukno i na bieżąco je konserwujemy. Gramy wysokiej jakości bilami firmy Aramith. Konserwujemy i wymieniamy w razie potrzeby kije na stojakach. Dla osób zainteresowanych posiadamy w sprzedaży w rozsądnych cenach popularne kije i akcesoria bilardowe dostępne od ręki lub na zamówienie. Zawsze służymy fachową radą.

Zapalonych amatorów zapraszamy do Akademii Bilardowej Andrzeja Winogradowa, kapitana naszej I-ligowej drużyny oraz Mistrza Polski 2008/2009!

W klubie znajdują się wspomniany stół do snookera, piłkarzyki i darty. Zawsze gdy jest ciekawa transmisja w TV można ją obejrzeć wyświetlaną z projektora na dużym ekranie. Oglądanie łączymy często z dodatkową zabawą np. losowaniem nagród dodatkowo często przeprowadzamy konkursy na naszym profilu na facebooku -https://www.facebook.com/GreenClubGdansk . Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by przyjść ze znajomymi i tylko wypić piwo lub drinka. Tu zawsze czekają na Was świetne promocje!

Bar serwuje także świeżo przyrządzane dania gorące i przekąski.

W miłej atmosferze możesz u nas zorganizować każdą imprezę – urodziny, imieniny, a także spotkanie integracyjne.

Spotkajmy się w Greenie!

Przydatne informacje

Dane kontaktowe:
GREEN CLUB
ul. Hynka 69
Gdańsk
tel. 58 761 82 93
mob. 534 534 571Godziny otwarcia:
Niedziela-Czwartek od 12:00 do 24:00 lub do ostatniego klienta!
Piątek-Sobota od 12:00 do 01:30 lub do ostatniego klienta!

Hynka 69, Gdańsk 587618293 534534571

Green Club - Największy i najlepszy klub bilardowy w Trójmieście